Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька: Вовча пастка / Ено Рауд ;

пер. О. Завгороднього ; мал. В. Харченка. — X.: ВД «ШКОЛА», 2015. — 160 с.—(Серія «Дитячий бестселер».)

 

 

 

 

Нове видання української версії пригод всесвітньо відомих персонажів естонського письменника Ено Рауда — Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька.

Для дітей середнього шкільного віку.

Філіпек і шкільні витівки / Малгожата Стрековська-Заремба ; пер. з пол. І. Котлярської-Фесюк. — X.: ВД «ШКОЛА», 2016. — 160 с. — (Серія «Нова дитяча книга».)

 

Малий розумник Філіпек нарешті йде до школи, де на нього чекають старі друзі, нові пригоди та... ні хвилини вільного часу. Філіпек усе встигає: допомагати друзям у навчанні та розкривати власні таланти, вчитися танцювати та їздити «слі­дами великих поляків», а ще — бешкетувати.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Петсон, Фіндус і торт на іменини: Казка / Свен Нордквіст ; пер. зі швед. Г. Кирпи. — Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2012.— 24 с.

 

 

Неймовірна, повна вигадок розповідь про те, як випікався іменинний торт для кота, що святкує день народження тричі на рік. Тут багато тепла, ніжності й напрочуд життєрадісного погляду на світ. Шведський хутір змальовано з любов’ю та увагою, так само як і його мешканців, що насправді не вигадані, а реальні.

Хвилина      півнячого   кукуріку: казка / Свен Нордквіст ; пер. зі швед Г. Кирпи. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2014.— 28 с.— (Серія «Пригоди Петсона і Фіндуса»)

 

Дідуньо Петсон має в своєму курнику десять курок. Кіт Фіндус завжди їх драж­нить, і вони ганяються одне за одним. Після Петсона кури — найкращі Фіндусові друзі Та одного дня Петсон приносить для курей півня.

— Гляньте, у нас завівся півень, — кричать вони — Який він красень!

Але це не подобається Фіндусові, який відчуває, що півень відбиває в нього курей.

 

Лисичка йде до бібліотеки [пер. з англійської Світлани Колесник]. — X.: Віват, 2016. — 32 с.: іл. — (Маленьке диво)

 

 

Це історія про те, як звичайна лисичка випадково потрапила до надзвичайного світу знань. Як це їй вдалося? Вона просто заскочила до бібліотеки. Мерщій за нею! Адже це так цікаво!..

Історія хороброго Мишеняти / [пер. з рос. Ольги Пилипенко] — X.: Віват, 2015. — 32 с.: іл. — (Акварель)

 

Привіт, хлопчики та дівчатка! У цій чудовій книжці — надзвичайно цікава історія про хоробре Мишеня та його чарівну мотузку. «А хіба мотузки можуть бути чарівними?» — спитаєш ти. Авжеж! Хоч там як, а наш герой запевняє в цьому свою подружку. Чим закінчиться історія про двох закоханих мишенят? І як мотузка вплине на їхнє життя? Гортайтее сторінки, милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і... нічому не дивуйтеся! Приємного читання!

Офелія, або Що сталося з крокодилом / [пер. з рос. Ольги Пилипенко]. — X.: Віват, 2015. — 32 с.: іл. — (Акварель)

 

Привіт, хлопчики та дівчатка! А чи знаєте ви, чому в животі з'являються метелики? Може, це страшна хвороба? Чи є інша причина? Хоч там як, а крокодил на ім'я Джонні не на жарт злякався, виявивши у своєму животі отакий «подарунок». Першою йому на допомогу поспішила бегемотиха Офелія, а за нею і всі інші жителі лісу. Хто з них поставить бідоласі Джонні точний діагноз? Хто перший простягне руку допомоги лісовому алігаторові? І від чого насправді в животі заводяться метелики? Гортайте сторінки, милуйтеся прекрасним» акварельними ілюстраціями і... нічому не дивуйтеся! Приємного читання!

2 3 4